Sprzedany

Sprzedaż - Apartament 70 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Afitos
90 000 €
1286 €/m²
Property 14 photo 1
Property 14 photo 2
Property 14 photo 3
Property 14 photo 4

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 2009
  • Plaża: песочный
  • Liczba pokoi: 3: 2 спальни, гостиная с кухней. Квартиры на втором этаже 75 кв.м., стоимость 115.000 евро
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 70 km

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny także zawiera wyposażenie, basen, parking.

Lokalizacja