530 000 €
1828 €/m²
Property 14276 photo 1
Property 14276 photo 2
Property 14276 photo 3
Property 14276 photo 4
Property 14276 photo 5
Property 14276 photo 6
Property 14276 photo 7
Property 14276 photo 8
Property 14276 photo 9
Property 14276 photo 10
Property 14276 photo 11
Property 14276 photo 12
Property 14276 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 9
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 290 metrów kwadratów na Attyce. Parter się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Drugie piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 30111
  • Metry kw. 505 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
650 000 € 2173 €/m²
  • Kod obiektowy 30273
  • Metry kw. 299 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
580 000 € 3866 €/m²
  • Kod obiektowy 37582
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 38390
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 38393
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
780 000 € 2052 €/m²
  • Kod obiektowy 38432
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
520 000 € 1890 €/m²
  • Kod obiektowy 41223
  • Metry kw. 275 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera