Sprzedany

Sprzedaż - Dom wolnostojący 358 m² w Kavali

Grecja Macedonia Prefektura Kavala
Na zapytanie
Property 14347 photo 1
Property 14347 photo 2
Property 14347 photo 3
Property 14347 photo 4
Property 14347 photo 5
  • Kod obiektowy 14347
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Dom wolnostojący
  • Metry kw. 358 m²
  • Region Kavala
  • Location Prefektura Kavala (Macedonia)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1965
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 358 metrów kwadratów w Kavali. Parter się z Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 22722
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
320 000 € 1454 €/m²
  • Kod obiektowy 60446
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 1060 €/m²
  • Kod obiektowy 61978
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
230 000 € 1095 €/m²
  • Kod obiektowy 62248
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65476
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
67 000 € 523 €/m²
  • Kod obiektowy 65566
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera