Sprzedany

Sprzedaż - Działka na Peloponezie

Grecja Peloponnisos Argolis
Na zapytanie
Property 1471 photo 1
Property 1471 photo 2
Property 1471 photo 3
Property 1471 photo 4
Property 1471 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 125 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 38164
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
5 850 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 38423
  • Metry kw. 145000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
320 000 € 159 €/m²
  • Kod obiektowy 40535
  • Metry kw. 2003 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
170 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 42967
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
1 050 000 € 228 €/m²
  • Kod obiektowy 51007
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
270 000 € 739 €/m²
  • Kod obiektowy 57060
  • Metry kw. 365 m²
  • Odległość do plaży 525 m
Sprzedaż
1 600 000 € 788 €/m²
  • Kod obiektowy 57483
  • Metry kw. 2030 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
850 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 59160
  • Metry kw. 19250 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
360 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 62876
  • Metry kw. 6253 m²
  • Odległość do plaży 990 m
Sprzedaż
150 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 64183
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera