350 000 €
1750 €/m²
Property 15458 photo 1
Property 15458 photo 2
Property 15458 photo 3
Property 15458 photo 4
Property 15458 photo 5
Property 15458 photo 6
Property 15458 photo 7
Property 15458 photo 8
Property 15458 photo 9
Property 15458 photo 10
Property 15458 photo 11
Property 15458 photo 12
Property 15458 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 108 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 200 metrów kwadratów na Wschodnim Peloponezie. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, garaż, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 2171 €/m²
  • Kod obiektowy 4966
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 925 €/m²
  • Kod obiektowy 10200
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
350 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 15458
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 2631 €/m²
  • Kod obiektowy 16677
  • Metry kw. 152 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 17773
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
450 000 € 3629 €/m²
  • Kod obiektowy 43989
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
389 000 € 2462 €/m²
  • Kod obiektowy 44926
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
370 000 € 2846 €/m²
  • Kod obiektowy 54389
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
315 000 € 2669 €/m²
  • Kod obiektowy 54852
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera