235 000 €
2136 €/m²
Property 15825 photo 1
Property 15825 photo 2
Property 15825 photo 3
Property 15825 photo 4
Property 15825 photo 5
Property 15825 photo 6
Property 15825 photo 7
Property 15825 photo 8
Property 15825 photo 9
Property 15825 photo 10
Property 15825 photo 11

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 35 m
  • Odległość od lotniska: 109 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 110 metrów kwadratów na Wschodnim Peloponezie. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
210 000 € 2470 €/m²
  • Kod obiektowy 6318
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
280 000 € 1904 €/m²
  • Kod obiektowy 8429
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 15458
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
250 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 15808
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
195 000 € 1695 €/m²
  • Kod obiektowy 15810
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
235 000 € 2136 €/m²
  • Kod obiektowy 15825
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 17773
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
210 000 € 1363 €/m²
  • Kod obiektowy 22431
  • Metry kw. 154 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 25440
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera