Sprzedaż - Willa 323 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos
Na zapytanie
Property 16185 photo 1
Property 16185 photo 2
Property 16185 photo 3
Property 16185 photo 4
Property 16185 photo 5
Property 16185 photo 6
Property 16185 photo 7
Property 16185 photo 8
Property 16185 photo 9
  • Kod obiektowy 16185
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 323 m²
  • Region Pafos
  • Location Pafos (Cypr)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • Odległość do morza: 5700 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod obiektowy 38751
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod obiektowy 38759
  • Metry kw. 168 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 3768 €/m²
  • Kod obiektowy 39114
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 600 000 € 7647 €/m²
  • Kod obiektowy 39325
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
875 000 € 799 000 € 1815 €/m²
  • Kod obiektowy 40223
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 250 000 € 1 850 000 € 4204 €/m²
  • Kod obiektowy 40225
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod obiektowy 40534
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
345 000 € 2156 €/m²
  • Kod obiektowy 41016
  • Metry kw. 160 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod obiektowy 41846
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod obiektowy 42117
  • Metry kw. 183 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera