Sprzedaż - Willa 129 m² w Pafos

Grecja Cypr Pafos
Na zapytanie
Property 16194 photo 1
Property 16194 photo 2
Property 16194 photo 3
Property 16194 photo 4
Property 16194 photo 5
  • Kod obiektowy 16194
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 129 m²
  • Region Pafos
  • Location Pafos (Cypr)
  • Liczba pokoi 3

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Odległość do morza: 5700 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
425 000 € 2043 €/m²
  • Kod obiektowy 43271
  • Metry kw. 208 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod obiektowy 43603
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 6190 €/m²
  • Kod obiektowy 43709
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
720 000 € 4645 €/m²
  • Kod obiektowy 43717
  • Metry kw. 155 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
399 000 € 1882 €/m²
  • Kod obiektowy 43927
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 250 000 € 4863 €/m²
  • Kod obiektowy 44171
  • Metry kw. 257 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
345 000 € 2300 €/m²
  • Kod obiektowy 44179
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 395 000 € 3170 €/m²
  • Kod obiektowy 44227
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod obiektowy 44383
  • Metry kw. 182 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
2 000 000 € 3508 €/m²
  • Kod obiektowy 44449
  • Metry kw. 570 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera