Sprzedaż - Działka 8962 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Siviri
380 000 €
42 €/m²
Property 1651 photo 1
Property 1651 photo 2
Property 1651 photo 3
Property 1651 photo 4
Property 1651 photo 5

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 63 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka8962 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 48388
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
330 000 € 300 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 49023
  • Metry kw. 1424 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
500 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 49057
  • Metry kw. 2704 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
380 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 49699
  • Metry kw. 9900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
400 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50262
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
500 000 € 433 €/m²
  • Kod obiektowy 52646
  • Metry kw. 1154 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
375 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 54311
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
330 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 58927
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 59240
  • Metry kw. 5750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
380 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 59728
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 3600 m

Subskrypcja newslettera