413 000 €
160 €/m²
Property 16554 photo 1
Property 16554 photo 2
Property 16554 photo 3
Property 16554 photo 4
Property 16554 photo 5
Property 16554 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka2580 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 5955
  • Metry kw. 10885 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
450 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 6538
  • Metry kw. 8243 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
420 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 9413
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
491 000 € 319 €/m²
  • Kod obiektowy 10426
  • Metry kw. 1538 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51459
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 52126
  • Metry kw. 6161 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
350 000 € 221 €/m²
  • Kod obiektowy 64295
  • Metry kw. 1580 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera