Sprzedany

Sprzedaż - Domek 266 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria
Na zapytanie
Property 1818 photo 1
Property 1818 photo 2
Property 1818 photo 3
Property 1818 photo 4
Property 1818 photo 5
Property 1818 photo 6
Property 1818 photo 7
Property 1818 photo 8
Property 1818 photo 9
Property 1818 photo 10
Property 1818 photo 11
Property 1818 photo 12
Property 1818 photo 13
Property 1818 photo 14
Property 1818 photo 15
Property 1818 photo 16
Property 1818 photo 17
Property 1818 photo 18
Property 1818 photo 19
Property 1818 photo 20
Property 1818 photo 21
Property 1818 photo 22
Property 1818 photo 23
Property 1818 photo 24
Property 1818 photo 25
Property 1818 photo 26
Property 1818 photo 27
Property 1818 photo 28
Property 1818 photo 29
Property 1818 photo 30
  • Kod obiektowy 1818
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Domek
  • Metry kw. 266 m²
  • Wielkosc gruntu 150 m²
  • Region Riwiera Olimpijska
  • Location Prefektura Pieria (Macedonia)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2014
  • Plaża: песчаный
  • Liczba pokoi: 4: цокольный этаж: гараж, котельная. 1 этаж: гостиная с кухней, санузел. 2 этаж: 3 спальные, ванная, кладовая. Мансарда
  • Inne udogodnienia: полностью меблирован, отопление, кондиционеры, спутниковое тв во всех комнатах, система сигнализации
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 85 km

Sprzedaż
175 000 € 754 €/m²
  • Kod obiektowy 59297
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
115 000 € 1769 €/m²
  • Kod obiektowy 60050
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 60531
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 583 €/m²
  • Kod obiektowy 62638
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
270 000 € 2700 €/m²
  • Kod obiektowy 62811
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 2428 €/m²
  • Kod obiektowy 63122
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
170 000 € 2428 €/m²
  • Kod obiektowy 63123
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
225 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 63464
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
225 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 63465
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera