Wynajem - Dom wolnostojący 280 m² na Volos - Pilio

Grecja Tessalia Magnesia Zagora
Na zapytanie
Property 18439 photo 1
Property 18439 photo 2
Property 18439 photo 3
Property 18439 photo 4
Property 18439 photo 5
Property 18439 photo 6
Property 18439 photo 7
Property 18439 photo 8
Property 18439 photo 9
Property 18439 photo 10
Property 18439 photo 11
Property 18439 photo 12
Property 18439 photo 13
Property 18439 photo 14
Property 18439 photo 15
Property 18439 photo 16
Property 18439 photo 17
Property 18439 photo 18
Property 18439 photo 19
Property 18439 photo 20
Property 18439 photo 21
Property 18439 photo 22
Property 18439 photo 23
Property 18439 photo 24
Property 18439 photo 25
Property 18439 photo 26
Property 18439 photo 27
Property 18439 photo 28
Property 18439 photo 29

Details

  • Rok budowy: 1982
  • Liczba pokoi: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość od lotniska: 70 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na wynajem3-piętrowy dom o powierzchni 280 metrów kwadratów na Volos - Pilio. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Drugie piętro się z 4 sypialnie. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród, trawę, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Wynajem
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 18439
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
160 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 32746
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 1523 €/m²
  • Kod obiektowy 32986
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
350 000 € 2187 €/m²
  • Kod obiektowy 44701
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
45 000 € 750 €/m²
  • Kod obiektowy 44870
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 1647 €/m²
  • Kod obiektowy 51280
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
50 000 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 56502
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 1630 €/m²
  • Kod obiektowy 59327
  • Metry kw. 233 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera