Na zapytanie
Property 19082 photo 1
Property 19082 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Opis

Na sprzedaż Działka950 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod obiektowy 49573
  • Metry kw. 351 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
850 000 € 538 €/m²
  • Kod obiektowy 51120
  • Metry kw. 1577 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
85 000 € 91 €/m²
  • Kod obiektowy 51964
  • Metry kw. 932 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
260 000 € 634 €/m²
  • Kod obiektowy 52117
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
475 000 € 417 €/m²
  • Kod obiektowy 53072
  • Metry kw. 1139 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod obiektowy 53284
  • Metry kw. 470 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
540 000 € 2076 €/m²
  • Kod obiektowy 56243
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 230 m
Sprzedaż
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 56266
  • Metry kw. 315 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 56510
  • Metry kw. 155 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
1 650 000 € 1195 €/m²
  • Kod obiektowy 56794
  • Metry kw. 1380 m²
  • Odległość do plaży 15000 m

Subskrypcja newslettera