Sprzedaż - Działka 2500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
430 000 €
172 €/m²
Property 19703 photo 1
Property 19703 photo 2
Property 19703 photo 3
Property 19703 photo 4
Property 19703 photo 5
Property 19703 photo 6
Property 19703 photo 7
Property 19703 photo 8
Property 19703 photo 9
Property 19703 photo 10
Property 19703 photo 11
Property 19703 photo 12
Property 19703 photo 13
Property 19703 photo 14
Property 19703 photo 15
Property 19703 photo 16

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 77 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja