Wynajem - Apartament 33 m² na Attyce

Grecja Peloponnisos Koryntia Ewrostini
Na zapytanie
Property 19912 photo 1
Property 19912 photo 2
Property 19912 photo 3
Property 19912 photo 4
Property 19912 photo 5
Property 19912 photo 6
Property 19912 photo 7
Property 19912 photo 8
Property 19912 photo 9
Property 19912 photo 10
Property 19912 photo 11
Property 19912 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 120 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratów na Attyce. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod obiektowy 65080
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 2916 €/m²
  • Kod obiektowy 65100
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod obiektowy 65120
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod obiektowy 65143
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
160 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 65179
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod obiektowy 65180
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
135 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 65184
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
120 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65219
  • Metry kw. 24 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
210 000 € 2210 €/m²
  • Kod obiektowy 65273
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod obiektowy 65283
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera