Wynajem - Apartament 66 m² na Attyce

Grecja Peloponnisos Koryntia Ewrostini
Na zapytanie
Property 19913 photo 1
Property 19913 photo 2
Property 19913 photo 3
Property 19913 photo 4
Property 19913 photo 5
Property 19913 photo 6
Property 19913 photo 7

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Liczba pokoi: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 120 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratów na Attyce. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, grill, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 43949
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
460 000 € 1437 €/m²
  • Kod obiektowy 51169
  • Metry kw. 320 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
180 000 € 2307 €/m²
  • Kod obiektowy 52402
  • Metry kw. 78 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 56980
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 4722 €/m²
  • Kod obiektowy 56981
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 57498
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 59207
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 59593
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
500 000 € 2732 €/m²
  • Kod obiektowy 60921
  • Metry kw. 183 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera