Sprzedany
Na zapytanie
Property 20965 photo 1
Property 20965 photo 2
Property 20965 photo 3
Property 20965 photo 4
Property 20965 photo 5
Property 20965 photo 6
Property 20965 photo 7
Property 20965 photo 8
Property 20965 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka13000 metrów kwadratowych na Korfu. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
100 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 45302
  • Metry kw. 1629 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod obiektowy 45345
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45420
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
20 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 45421
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
27 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 45422
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
325 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 45590
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
400 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 45735
  • Metry kw. 4673 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
170 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 45987
  • Metry kw. 3136 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46063
  • Metry kw. 7606 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
220 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 46069
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera