Sprzedaż - Działka 302 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
96 000 € 80 000 €
264 €/m²
Property 2106 photo 1
Property 2106 photo 2
Property 2106 photo 3
Property 2106 photo 4

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 47 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka302 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 180 metrów kwadratowych.

Lokalizacja