Sprzedaż - Hotel 580 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
Na zapytanie
Property 2198 photo 1
Property 2198 photo 2
Property 2198 photo 3
Property 2198 photo 4
Property 2198 photo 5
Property 2198 photo 6
Property 2198 photo 7
Property 2198 photo 8
Property 2198 photo 9
Property 2198 photo 10
Property 2198 photo 11
Property 2198 photo 12
Property 2198 photo 13
Property 2198 photo 14
Property 2198 photo 15
Property 2198 photo 16
Property 2198 photo 17
Property 2198 photo 18

Details

  • Plaża: песчано-галечный с пологим заходом в воду
  • Liczba pokoi: 12: квартиры
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 91 km

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Na sprzedaż hotel położony w Sithonia, w pobliżu turystycznej wioski na Półwyspie Sitnonia.

Kompleks składa się z 12 umeblowanych apartamentów z kuchnią, łazienką z prysznicem i balkonem z wyjściem na zielony ogród.

Bardziej szczegółowe:

5 dwuosobowych apartamentów typu studio o powierzchni 30 mkw. obszar

2 trzyosobowe studia o powierzchni 30 mkw. obszar

4 apartamenty z dwiema sypialniami o powierzchni 55 mkw. obszar.

1 trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 150 mkw. obszar

Na działce o powierzchni 4060 mkw znajduje się basen, altana na śniadanie, bufet, grill, kamienny piec, plac zabaw dla dzieci oraz drzewa oliwne.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 1751 €/m²
  • Kod obiektowy 5578
  • Metry kw. 685 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 9521
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 500 000 € 842 €/m²
  • Kod obiektowy 11387
  • Metry kw. 1780 m²
  • Rooms 30
Sprzedaż
5 500 000 € 11458 €/m²
  • Kod obiektowy 22124
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 3 m
Sprzedaż
750 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 23881
  • Metry kw. 390 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 24889
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 800 000 € 950 000 € 2617 €/m²
  • Kod obiektowy 25003
  • Metry kw. 363 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 600 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 27151
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
2 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 28691
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
1 100 000 € 3416 €/m²
  • Kod obiektowy 31802
  • Metry kw. 322 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera