Sprzedany
Property 22251 photo 1
Property 22251 photo 2
Property 22251 photo 3
Property 22251 photo 4
Property 22251 photo 5
Property 22251 photo 6
Property 22251 photo 7
Property 22251 photo 8
Property 22251 photo 9
Property 22251 photo 10
Property 22251 photo 11
Property 22251 photo 12
Property 22251 photo 13
Property 22251 photo 14
Property 22251 photo 15
Property 22251 photo 16
Property 22251 photo 17
Property 22251 photo 18
Property 22251 photo 19
Property 22251 photo 20
Property 22251 photo 21
Property 22251 photo 22
Property 22251 photo 23
Property 22251 photo 24
Property 22251 photo 25
Property 22251 photo 26
Property 22251 photo 27
Property 22251 photo 28
Property 22251 photo 29
Property 22251 photo 30
Property 22251 photo 31

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 157 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 13605 €/m²
  • Kod obiektowy 61685
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 61716
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 61730
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61829
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
90 000 € 3103 €/m²
  • Kod obiektowy 61890
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod obiektowy 61959
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 61969
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
173 000 € 4552 €/m²
  • Kod obiektowy 62011
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod obiektowy 62059
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera