Sprzedany
380 000 €
3333 €/m²
Property 22931 photo 1
Property 22931 photo 2
Property 22931 photo 3
Property 22931 photo 4
Property 22931 photo 5
Property 22931 photo 6
Property 22931 photo 7
Property 22931 photo 8
Property 22931 photo 9
Property 22931 photo 10
Property 22931 photo 11
Property 22931 photo 12
Property 22931 photo 13
Property 22931 photo 14
Property 22931 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2017
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 114 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, grill, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 2922 €/m²
  • Kod obiektowy 52302
  • Metry kw. 154 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
335 000 € 4785 €/m²
  • Kod obiektowy 52421
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
560 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 53010
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
407 000 € 2928 €/m²
  • Kod obiektowy 54377
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
345 000 € 2948 €/m²
  • Kod obiektowy 54378
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 4800 €/m²
  • Kod obiektowy 54558
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 3398 €/m²
  • Kod obiektowy 55904
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
345 000 € 3382 €/m²
  • Kod obiektowy 55905
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod obiektowy 55906
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 55907
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera