Sprzedaż - Apartament 110 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
Na zapytanie
Property 23031 photo 1
Property 23031 photo 2
Property 23031 photo 3
Property 23031 photo 4
Property 23031 photo 5
Property 23031 photo 6
Property 23031 photo 7
Property 23031 photo 8
Property 23031 photo 9
Property 23031 photo 10
Property 23031 photo 11
Property 23031 photo 12
Property 23031 photo 13
Property 23031 photo 14
Property 23031 photo 15
Property 23031 photo 16
Property 23031 photo 17
Property 23031 photo 18
Property 23031 photo 19
Property 23031 photo 20
Property 23031 photo 21
Property 23031 photo 22
Property 23031 photo 23
Property 23031 photo 24
Property 23031 photo 25
Property 23031 photo 26
Property 23031 photo 27
Property 23031 photo 28
Property 23031 photo 29
Property 23031 photo 30
  • Kod obiektowy 23031
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 110 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Details

  • Warunek: W budowie
  • Odległość od lotniska: 39 km

Usługi

  • Parking

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod obiektowy 49196
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 1204 €/m²
  • Kod obiektowy 52026
  • Metry kw. 332 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 2727 €/m²
  • Kod obiektowy 52027
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 52028
  • Metry kw. 159 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod obiektowy 52073
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 2438 €/m²
  • Kod obiektowy 52081
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
405 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 52082
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
270 000 € 2571 €/m²
  • Kod obiektowy 52129
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 2117 €/m²
  • Kod obiektowy 52130
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 52131
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera