Sprzedaż - Apartament 139 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
Na zapytanie
Property 23033 photo 1
Property 23033 photo 2
Property 23033 photo 3
Property 23033 photo 4
Property 23033 photo 5
Property 23033 photo 6
Property 23033 photo 7
Property 23033 photo 8
Property 23033 photo 9
Property 23033 photo 10
Property 23033 photo 11
Property 23033 photo 12
Property 23033 photo 13
Property 23033 photo 14
Property 23033 photo 15
Property 23033 photo 16
Property 23033 photo 17
Property 23033 photo 18
Property 23033 photo 19
Property 23033 photo 20
Property 23033 photo 21
Property 23033 photo 22
Property 23033 photo 23
Property 23033 photo 24
Property 23033 photo 25
Property 23033 photo 26
Property 23033 photo 27
Property 23033 photo 28
Property 23033 photo 29
Property 23033 photo 30
Property 23033 photo 31
  • Kod obiektowy 23033
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 139 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Details

  • Warunek: W budowie
  • Odległość od lotniska: 39 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 1837 €/m²
  • Kod obiektowy 45780
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 2014 €/m²
  • Kod obiektowy 45781
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 1892 €/m²
  • Kod obiektowy 45782
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
230 000 € 1854 €/m²
  • Kod obiektowy 45784
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
2 027 000 € 10502 €/m²
  • Kod obiektowy 45814
  • Metry kw. 193 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
197 000 € 2010 €/m²
  • Kod obiektowy 47216
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 2260 €/m²
  • Kod obiektowy 49190
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
145 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 49193
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
310 000 € 2108 €/m²
  • Kod obiektowy 49194
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod obiektowy 49196
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera