Sprzedaż - Apartament 131 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
Na zapytanie
Property 23042 photo 1
Property 23042 photo 2
Property 23042 photo 3
Property 23042 photo 4
Property 23042 photo 5
Property 23042 photo 6
Property 23042 photo 7
Property 23042 photo 8
  • Kod obiektowy 23042
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 131 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 51 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 400 000 € 11111 €/m²
  • Kod obiektowy 41286
  • Metry kw. 306 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 600 000 € 14054 €/m²
  • Kod obiektowy 41288
  • Metry kw. 185 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Kod obiektowy 41292
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 680 000 € 19142 €/m²
  • Kod obiektowy 41293
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 480 000 € 18370 €/m²
  • Kod obiektowy 41294
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
3 590 000 € 17342 €/m²
  • Kod obiektowy 41295
  • Metry kw. 207 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 780 000 € 19857 €/m²
  • Kod obiektowy 41296
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
3 980 000 € 17847 €/m²
  • Kod obiektowy 41297
  • Metry kw. 223 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
2 780 000 € 20000 €/m²
  • Kod obiektowy 41298
  • Metry kw. 139 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
3 910 000 € 19452 €/m²
  • Kod obiektowy 41299
  • Metry kw. 201 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera