Sprzedaż - Willa 368 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja
Na zapytanie
Property 23219 photo 1
Property 23219 photo 2
  • Kod obiektowy 23219
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 368 m²
  • Wielkosc gruntu 772 m²
  • Region Nikozja
  • Location Nikozja (Cypr)

Details

  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
415 000 € 3051 €/m²
  • Kod obiektowy 19718
  • Metry kw. 136 m²
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 23122
  • Metry kw. 228 m²
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 23219
  • Metry kw. 368 m²
Rekomendowane Sprzedaż
4 550 000 € 5055 €/m²
  • Kod obiektowy 36883
  • Metry kw. 900 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Kod obiektowy 44452
  • Metry kw. 700 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
415 000 € 2075 €/m²
  • Kod obiektowy 49184
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
600 000 € 2575 €/m²
  • Kod obiektowy 49185
  • Metry kw. 233 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
370 000 € 2078 €/m²
  • Kod obiektowy 49188
  • Metry kw. 178 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod obiektowy 49189
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
340 000 € 2023 €/m²
  • Kod obiektowy 49191
  • Metry kw. 168 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera