Sprzedaż - Działka 3780 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
294 000 €
77 €/m²
Property 2361 photo 1
Property 2361 photo 2
Property 2361 photo 3
Property 2361 photo 4
Property 2361 photo 5

Details

  • Plaża: песчаный
  • Inne udogodnienia: рядом 4-х звездочный отель, строит 200 кв.м жилой площади
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość od lotniska: 75 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka3780 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Działka znajduje się w miejscowości turystycznej z rozwiniętą infrastrukturą, obok działki wybudowano 4-gwiazdkowy hotel, a przed nią przebiega droga rolnicza. 

Lokalizacja