Sprzedaż - Działka 1417 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Partenony
130 000 €
91 €/m²
Property 23641 photo 1
Property 23641 photo 2
Property 23641 photo 3
Property 23641 photo 4

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż Działka1417 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 430 metrów kwadratowych.

Lokalizacja