Sprzedaż - Willa 675 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
5 150 000 €
7630 €/m²
Property 23651 photo 1
Property 23651 photo 2
Property 23651 photo 3
Property 23651 photo 4
Property 23651 photo 5
Property 23651 photo 6
Property 23651 photo 7
Property 23651 photo 8
Property 23651 photo 9
Property 23651 photo 10
Property 23651 photo 11
Property 23651 photo 12
Property 23651 photo 13
Property 23651 photo 14
Property 23651 photo 15
Property 23651 photo 16
Property 23651 photo 17
Property 23651 photo 18
  • Kod obiektowy 23651
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 675 m²
  • Wielkosc gruntu 1440 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)
  • Liczba pokoi 7

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2016
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 5 km

Usługi

  • Parking
  • Basen

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 675 metrów kwadratów w Larnace. Parter się z 2 salonów z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 4 sypialnie, 3 łazienek, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, markiza, basen, parking, ogród, grill, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja