Sprzedaż - Działka 13500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
800 000 € 500 000 €
37 €/m²
Property 2381 photo 1
Property 2381 photo 2
Property 2381 photo 3
Property 2381 photo 4
Property 2381 photo 5
Property 2381 photo 6

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 550 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 57 km

Opis

Na sprzedaż Działka13500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 355 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

 Miejsce charakteryzuje się malowniczą przyrodą i pięknymi piaszczystymi plażami. W pobliżu znajduje się sieć 5-gwiazdkowych hoteli.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 2761
  • Metry kw. 56000 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
750 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 3597
  • Metry kw. 4320 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 4692
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
685 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 7439
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
850 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 8547
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 10973
  • Metry kw. 20100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
850 000 € 101 €/m²
  • Kod obiektowy 13568
  • Metry kw. 8404 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
910 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 19484
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 000 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 20239
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
800 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 22423
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 2281 m

Subskrypcja newslettera