530 000 €
2120 €/m²
Property 24263 photo 1
Property 24263 photo 2
Property 24263 photo 3
Property 24263 photo 4
Property 24263 photo 5
Property 24263 photo 6
Property 24263 photo 7
Property 24263 photo 8
Property 24263 photo 9
Property 24263 photo 10
Property 24263 photo 11
Property 24263 photo 12
Property 24263 photo 13
Property 24263 photo 14
Property 24263 photo 15
Property 24263 photo 16
Property 24263 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 40 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 250 metrów kwadratów w centralnej Gercji. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, garaż, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
550 000 € 948 €/m²
  • Kod obiektowy 22101
  • Metry kw. 580 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod obiektowy 24263
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
680 000 € 2266 €/m²
  • Kod obiektowy 34663
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 2368 €/m²
  • Kod obiektowy 38266
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 1100 €/m²
  • Kod obiektowy 43899
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera