580 000 €
3718 €/m²
Property 24433 photo 1
Property 24433 photo 2
Property 24433 photo 3
Property 24433 photo 4
Property 24433 photo 5
Property 24433 photo 6
Property 24433 photo 7
Property 24433 photo 8
Property 24433 photo 9
Property 24433 photo 10
Property 24433 photo 11

Details

  • Rok budowy: 1992
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 24 km
  • Odległość od lotniska: 26 km

Sprzedaż
600 000 € 2068 €/m²
  • Kod obiektowy 38919
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
480 000 € 1846 €/m²
  • Kod obiektowy 40792
  • Metry kw. 260 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
640 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 41798
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • Kod obiektowy 42192
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
499 000 € 2169 €/m²
  • Kod obiektowy 46186
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
720 000 € 3050 €/m²
  • Kod obiektowy 46880
  • Metry kw. 236 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
520 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 49438
  • Metry kw. 130 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod obiektowy 49548
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
600 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 49578
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
500 000 € 1358 €/m²
  • Kod obiektowy 49588
  • Metry kw. 368 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera