Sprzedany

Sprzedaż - Działka 2839 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
Na zapytanie
Property 24526 photo 1
Property 24526 photo 2
Property 24526 photo 3
Property 24526 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 89 km

Opis

Na sprzedaż Działka2839 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1703 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
112 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 29410
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 29416
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 277 €/m²
  • Kod obiektowy 29526
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 29621
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
10 000 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 30435
  • Metry kw. 100058 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
160 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 30448
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
200 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 30549
  • Metry kw. 2650 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
80 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30550
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
60 000 € 234 €/m²
  • Kod obiektowy 30551
  • Metry kw. 256 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
200 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 30552
  • Metry kw. 3300 m²
  • Odległość do plaży 2700 m

Subskrypcja newslettera