Sprzedany

Sprzedaż - Domek 85 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
Na zapytanie
Property 24777 photo 1
Property 24777 photo 2
Property 24777 photo 3
Property 24777 photo 4
Property 24777 photo 5
Property 24777 photo 6
Property 24777 photo 7
Property 24777 photo 8
Property 24777 photo 9
Property 24777 photo 10
Property 24777 photo 11
Property 24777 photo 12
Property 24777 photo 13
Property 24777 photo 14
Property 24777 photo 15
Property 24777 photo 16
Property 24777 photo 17
Property 24777 photo 18
Property 24777 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2017
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 89 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 85 metrów kwadratów na Sithonii (Chalkidki). Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, trawę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod obiektowy 65651
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod obiektowy 65653
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod obiektowy 65654
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
231 000 € 3208 €/m²
  • Kod obiektowy 65655
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
480 000 € 4173 €/m²
  • Kod obiektowy 65661
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 65664
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 1875 €/m²
  • Kod obiektowy 65946
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3611 €/m²
  • Kod obiektowy 65992
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 3783 €/m²
  • Kod obiektowy 65993
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 65994
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera