Na zapytanie
Property 24879 photo 1
Property 24879 photo 2
Property 24879 photo 3
Property 24879 photo 4
Property 24879 photo 5
Property 24879 photo 6
Property 24879 photo 7
Property 24879 photo 8
Property 24879 photo 9
Property 24879 photo 10
Property 24879 photo 11
Property 24879 photo 12
Property 24879 photo 13
Property 24879 photo 14
Property 24879 photo 15
Property 24879 photo 16
Property 24879 photo 17
Property 24879 photo 18
Property 24879 photo 19
Property 24879 photo 20
Property 24879 photo 21
Property 24879 photo 22
Property 24879 photo 23

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1992
  • Rok remontu: 2004
  • Liczba pokoi: 4
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 100 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek

Opis

Na wynajem Domek o powierzhcni 130 metrów kwadratów na Riwierze Olimpijskiej. Domek składa się z 0 pięter. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, parking, ogród, trawę, grill, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
93 000 € 1162 €/m²
  • Kod obiektowy 21780
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 1278 €/m²
  • Kod obiektowy 34913
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
275 000 € 1656 €/m²
  • Kod obiektowy 48401
  • Metry kw. 166 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
200 000 € 1282 €/m²
  • Kod obiektowy 51832
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
98 000 € 445 €/m²
  • Kod obiektowy 51841
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
170 000 € 1888 €/m²
  • Kod obiektowy 52818
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
90 000 € 529 €/m²
  • Kod obiektowy 53298
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
280 000 € 677 €/m²
  • Kod obiektowy 54444
  • Metry kw. 413 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera