Sprzedaż - Działka 15217 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
750 000 €
49 €/m²
Property 2496 photo 1
Property 2496 photo 2
Property 2496 photo 3
Property 2496 photo 4
Property 2496 photo 5

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 54 km

Opis

Na sprzedaż Działka15217 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 420 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 35368
  • Metry kw. 103500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
800 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 37111
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
900 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 38373
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
870 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 40250
  • Metry kw. 3650 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
740 000 € 740 €/m²
  • Kod obiektowy 44075
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
800 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 44594
  • Metry kw. 3928 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 45197
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 45198
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
800 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 47604
  • Metry kw. 12100 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 48896
  • Metry kw. 11650 m²
  • Odległość do plaży 1100 m

Subskrypcja newslettera