Sprzedaż - Willa 287 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
3 200 000 €
11150 €/m²
Property 25505 photo 1
Property 25505 photo 2
Property 25505 photo 3
Property 25505 photo 4
  • Kod obiektowy 25505
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 287 m²
  • Wielkosc gruntu 829 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)

Details

  • Warunek: W budowie
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Lokalizacja