735 000 €
2042 €/m²
Property 2566 photo 1
Property 2566 photo 2
Property 2566 photo 3
Property 2566 photo 4
Property 2566 photo 5
Property 2566 photo 6
Property 2566 photo 7

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Plaża: песчаный
  • Liczba pokoi: 8: 2 залы с каминами и кухней, 6 спальных, 2 ванные, санузел
  • Inne udogodnienia: подпольное отопление, мебель, бытовая техника, спутниковое тв, 2 камина
  • Odległość do morza: 15000 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Parking
  • Widok na morze
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 360 metrów kwadratów na Chalkidiki. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, kominek, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
735 000 € 2041 €/m²
  • Kod obiektowy 2566
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
650 000 € 2241 €/m²
  • Kod obiektowy 3074
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
680 000 € 6476 €/m²
  • Kod obiektowy 30959
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 31911
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
850 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 33828
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
850 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 33946
  • Metry kw. 270 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 41690
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
650 000 € 1780 €/m²
  • Kod obiektowy 47712
  • Metry kw. 365 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
750 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 52950
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
750 000 € 2604 €/m²
  • Kod obiektowy 62149
  • Metry kw. 288 m²
  • Odległość do plaży 3 m

Subskrypcja newslettera