Sprzedaż - Działka 380 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Pirgadikia
Na zapytanie
Property 25759 photo 1
Property 25759 photo 2
Property 25759 photo 3
Property 25759 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,35
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość od lotniska: 66 km

Opis

Na sprzedaż Działka380 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 133 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 47802
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
48 000 € 40 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 62365
  • Metry kw. 403 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
25 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 33404
  • Metry kw. 2600 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 200 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 31598
  • Metry kw. 8427 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
250 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37069
  • Metry kw. 1250 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
130 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 40484
  • Metry kw. 3475 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 34912
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 48602
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 580 m

Subskrypcja newslettera