Sprzedaż - Willa 132 m² w Protaras

Grecja Cypr Famagusta
490 000 € 430 000 €
3258 €/m²
Property 26371 photo 1
Property 26371 photo 2
Property 26371 photo 3
Property 26371 photo 4
Property 26371 photo 5
Property 26371 photo 6
Property 26371 photo 7
Property 26371 photo 8
  • Kod obiektowy 26371
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Willa
  • Metry kw. 132 m²
  • Wielkosc gruntu 336 m²
  • Region Protaras
  • Location Famagusta (Cypr)
  • Liczba pokoi 5

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 70 m
  • Odległość od lotniska: 31 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 132 metrów kwadratów w Protaras. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Willa ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, spiżarnia.

Lokalizacja