Sprzedaż - Działka 10000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
500 000 €
50 €/m²
Property 2649 photo 1
Property 2649 photo 2
Property 2649 photo 3
Property 2649 photo 4
Property 2649 photo 5
Property 2649 photo 6
Property 2649 photo 7
Property 2649 photo 8

Details

  • Plaża: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 53 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
580 000 € 420 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 880
  • Metry kw. 14300 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
600 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 2367
  • Metry kw. 51000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
530 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 2578
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
500 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 2649
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
525 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 2987
  • Metry kw. 9861 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
600 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 6659
  • Metry kw. 6930 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 6684
  • Metry kw. 4025 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
500 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6955
  • Metry kw. 18237 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 8238
  • Metry kw. 12200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
600 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 10114
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera