Sprzedaż - Działka 5000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
131 500 €
26 €/m²
Property 2665 photo 1
Property 2665 photo 2
Property 2665 photo 3
Property 2665 photo 4
Property 2665 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,2
  • Odległość do morza: 500 m

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1000 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
145 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 26828
  • Metry kw. 1140 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
160 000 € 320 €/m²
  • Kod obiektowy 49026
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
195 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 3150
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 64123
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
110 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 29204
  • Metry kw. 4646 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
110 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 59063
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
120 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 39027
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
150 000 € 757 €/m²
  • Kod obiektowy 65266
  • Metry kw. 198 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera