O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Lokal użytkowy 300 m² na Riwierze Olimpijskiej
Grecja
Macedonia
Prefektura Pieria
Dion
Dio powiedział:
Na zapytanie
Kod obiektowy
26672
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Lokal użytkowy
Metry kw.
300 m²
Wielkosc gruntu
6177 m²
Region
Riwiera Olimpijska
Location
Dio powiedział: (Dion) | Prefektura Pieria (Macedonia)
Details
Liczba pięter:
2
Rok budowy:
2012
System ogrzewania:
diesel
Odległość do morza:
13000 m
Odległość od lotniska:
130 km
Opis
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
430 000 €
447 €/m²
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
30971
Metry kw.
960 m²
Odległość do plaży
7000 m
Sprzedaż
90 000 €
1125 €/m²
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
31485
Metry kw.
80 m²
Odległość do plaży
7500 m
Sprzedaż
330 000 €
687 €/m²
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
32387
Metry kw.
480 m²
Odległość do plaży
4500 m
Sprzedaż
270 000 €
2700 €/m²
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
32825
Metry kw.
100 m²
Odległość do plaży
7000 m
Sprzedaż
80 000 €
533 €/m²
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
33153
Metry kw.
150 m²
Odległość do plaży
6500 m
Wynajem
Na zapytanie
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
35777
Metry kw.
50 m²
Odległość do plaży
700 m
Wynajem
Na zapytanie
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
35799
Metry kw.
60 m²
Odległość do plaży
700 m
Sprzedaż
650 000 €
1625 €/m²
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
35802
Metry kw.
400 m²
Rooms
5
Sprzedaż
250 000 €
2232 €/m²
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
35876
Metry kw.
112 m²
Odległość do plaży
700 m
Sprzedaż
400 000 €
754 €/m²
Lokal użytkowy
Riwiera Olimpijska
Kod obiektowy
36030
Metry kw.
530 m²
Odległość do plaży
7000 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1