Sprzedaż - Działka 16728 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
700 000 €
41 €/m²
Property 2746 photo 1
Property 2746 photo 2
Property 2746 photo 3
Property 2746 photo 4

Details

  • Plaża: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,9 km
  • Odległość od lotniska: 90 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż Działka16728 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 370 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 39600
  • Metry kw. 9100 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
700 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 40127
  • Metry kw. 8687 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
900 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 40796
  • Metry kw. 12458 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
600 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 44631
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
680 000 € 162 €/m²
  • Kod obiektowy 45151
  • Metry kw. 4188 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
900 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 46557
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 47799
  • Metry kw. 10500 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
1 000 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 58035
  • Metry kw. 4913 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 000 000 € 193 €/m²
  • Kod obiektowy 59287
  • Metry kw. 5157 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
800 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 59676
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera