Sprzedaż - Działka na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra
250 000 € 100 000 €
67 €/m²
Property 2759 photo 1
Property 2759 photo 2
Property 2759 photo 3
Property 2759 photo 4
Property 2759 photo 5
Property 2759 photo 6
Property 2759 photo 7
Property 2759 photo 8
Property 2759 photo 9

Details

  • Plaża: песчанный
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 71 km

Usługi

  • Widok na morze

Opis

Działka na sprzedaż na puszystym sosnowym wzgórzu półwyspu Kassandra na Półwyspie Chalcydyckim. Działka ma powierzchnię 1.496 mkw i porośnięta jest srebrzystymi drzewami oliwnymi, dającymi obfite zbiory przez cały rok. Na działce można wybudować dom o powierzchni mieszkalnej 200 mkw. Posiada zaopatrzenie w wodę i prąd. Położony w wiosce wakacyjnej z dobrą infrastrukturą i szmaragdowym morzem.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 47056
  • Metry kw. 5250 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
220 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47550
  • Metry kw. 9603 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
220 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 48741
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
220 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 48895
  • Metry kw. 2453 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
330 000 € 300 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 49023
  • Metry kw. 1424 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
230 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 52622
  • Metry kw. 4344 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
230 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 58247
  • Metry kw. 4625 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
330 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 58927
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 59240
  • Metry kw. 5750 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
250 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 61821
  • Metry kw. 13600 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera