Sprzedany

Sprzedaż - Domek 85 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Chaniotis powiedział:
Na zapytanie
Property 279 photo 1
Property 279 photo 2
Property 279 photo 3
Property 279 photo 4
Property 279 photo 5
Property 279 photo 6
Property 279 photo 7
Property 279 photo 8
Property 279 photo 9
Property 279 photo 10
Property 279 photo 11
Property 279 photo 12
Property 279 photo 13
Property 279 photo 14
Property 279 photo 15
Property 279 photo 16
Property 279 photo 17
Property 279 photo 18
Property 279 photo 19
Property 279 photo 20
Property 279 photo 21
Property 279 photo 22
Property 279 photo 23
Property 279 photo 24
Property 279 photo 25
Property 279 photo 26
Property 279 photo 27

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1 m
  • Odległość od lotniska: 94 km

Usługi

  • Parking
  • Widok na morze
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 85 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, trawę.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
380 000 € 3166 €/m²
  • Kod obiektowy 58460
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 5733 €/m²
  • Kod obiektowy 59113
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 59698
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
275 000 € 3055 €/m²
  • Kod obiektowy 60333
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod obiektowy 60924
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 1307 €/m²
  • Kod obiektowy 60973
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
600 000 € 5217 €/m²
  • Kod obiektowy 61061
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
147 000 € 1670 €/m²
  • Kod obiektowy 61777
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod obiektowy 62184
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
150 000 € 3260 €/m²
  • Kod obiektowy 62191
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera