Sprzedaż - Willa 820 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Fokaia
1 600 000 €
1951 €/m²
Property 282 photo 1
Property 282 photo 2
Property 282 photo 3
Property 282 photo 4
Property 282 photo 5
Property 282 photo 6
Property 282 photo 7
Property 282 photo 8
Property 282 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Plaża: песчаный
  • Liczba pokoi: 24: 2 двухэтажные квартиры: 2 комнаты, зал с кухней, ванная. 6 квартир: 2 комнаты, зал с кухней, ванная
  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Widok na morze
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż 5-piętrowa willa o powierzchni 820 metrów kwadratów na Kassandrze (Chalkidiki). Willa ma układ rożny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, parking, ogród.

Dom składa się z 2 apartamentów dwupoziomowych i 6 apartamentów jednopoziomowych, które posiadają osobne wejścia i mogą być użytkowane indywidualnie. Każdy apartament składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią oraz łazienki.

Lokalizacja