1 500 000 €
300 €/m²
Property 2841 photo 1
Property 2841 photo 2
Property 2841 photo 3
Property 2841 photo 4
Property 2841 photo 5

Details

  • Plaża: Песчанно-галечный
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,15 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Parking
  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż działka położona w centrum rozwiniętej wioski na wyspie Korfu. Działka o powierzchni 5.000 mkw. ma gęstość zabudowy 1.200 mkw.

Na jego terenie znajduje się stara willa, którą można zrekonstruować. Lokalizacja idealnie nadaje się pod budowę hotelu butikowego.

Okolica jest wszędzie bardzo zielona, a od plaży dzieli ją zaledwie 150 metrów. Wioska posiada wszystkie udogodnienia dla wygody i przyjemności.

Istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 4500 mkw w celu połączenia ich z przeznaczeniem na całość.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 62 €/m²
  • Kod obiektowy 24707
  • Metry kw. 32000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 000 000 € 225 €/m²
  • Kod obiektowy 30092
  • Metry kw. 8866 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 600 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 33337
  • Metry kw. 21083 m²
  • Odległość do plaży 180 m
Sprzedaż
1 800 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 34334
  • Metry kw. 41000 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
2 200 000 €
  • Kod obiektowy 40570
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
1 600 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 47140
  • Metry kw. 47368 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Kod obiektowy 58550
  • Metry kw. 182 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 700 000 € 369 €/m²
  • Kod obiektowy 60458
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
1 700 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 60580
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 800 m

Subskrypcja newslettera