Sprzedaż - Lokal użytkowy 1200 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kallithea
Na zapytanie
Property 301 photo 1
Property 301 photo 2
Property 301 photo 3
Property 301 photo 4
Property 301 photo 5
Property 301 photo 6
Property 301 photo 7
Property 301 photo 8
Property 301 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Plaża: песчаный
  • Inne udogodnienia: 6 дорожек для боулинга, бар, игральные автоматы, интернет-кафе, бильард
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 64 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż kręgielnia położona w popularnej dzielnicy rozrywkowej w pobliżu głównych hoteli i kurortu. Działka ma powierzchnię 4000 mkw. z dwukondygnacyjnym budynkiem o powierzchni 1200 mkw. Kręgielnia obejmuje 6 torów do gier, bilard, kawiarenkę internetową, bar, automaty do gier. Miejsce cieszy się dużą popularnością. Istnieje również możliwość wynajmu. Cena na zapytanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 280 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 10134
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
600 000 € 320 000 € 1185 €/m²
  • Kod obiektowy 11699
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod obiektowy 14464
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
200 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 17794
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 22583
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 45 m
Sprzedaż
500 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 24430
  • Metry kw. 220 m²
  • Odległość do plaży 160 m
Sprzedaż
280 000 € 280 €/m²
  • Kod obiektowy 25877
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
430 000 € 1472 €/m²
  • Kod obiektowy 26675
  • Metry kw. 292 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
110 000 € 2894 €/m²
  • Kod obiektowy 30841
  • Metry kw. 38 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera