O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Willa 604 m² na przedmieściach Salonik
Grecja
Saloniki
Saloniki - Przedmieścia
Chortiatis
Filiro
Na zapytanie
Kod obiektowy
3070
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Willa
Metry kw.
604 m²
Wielkosc gruntu
2500 m²
Region
przedmieścia Salonik
Location
Filiro (Chortiatis (Chortiatis)) | Saloniki - Przedmieścia (Saloniki)
Liczba pokoi
17
Details
Liczba pięter:
3
Rok budowy:
2000
Liczba pokoi:
17: 12 спальных, 5 гостиных, 6 санузлов + отдельная квартира 30м2
Inne udogodnienia:
плюс отдельная квартира для персонала 30 кв.м
Odległość do morza:
3000 m
Odległość od lotniska:
30 km
Sprzedaż
6 000 000 €
2 200 000 €
1883 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
20057
Metry kw.
1168 m²
Odległość do plaży
8000 m
Sprzedaż
1 700 000 €
1888 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
22692
Metry kw.
900 m²
Rooms
14
Sprzedaż
1 100 000 €
2444 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
22829
Metry kw.
450 m²
Rooms
8
Sprzedaż
5 000 000 €
2941 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
22902
Metry kw.
1700 m²
Sprzedaż
850 000 €
1545 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
28968
Metry kw.
550 m²
Rooms
6
Sprzedaż
Na zapytanie
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
29014
Metry kw.
850 m²
Rooms
8
Sprzedaż
540 000 €
1687 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
30840
Metry kw.
320 m²
Rooms
6
Sprzedaż
650 000 €
2708 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
32242
Metry kw.
240 m²
Rooms
5
Sprzedaż
990 000 €
1695 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
34379
Metry kw.
584 m²
Rooms
7
Sprzedaż
1 200 000 €
2608 €/m²
Willa
przedmieścia Salonik
Kod obiektowy
35010
Metry kw.
460 m²
Rooms
7
Vasileios Grabas
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1