Sprzedany
Property 30791 photo 1
Property 30791 photo 2
Property 30791 photo 3
Property 30791 photo 4

Details

  • Rok budowy: 1999
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 23,6 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 5714 €/m²
  • Kod obiektowy 65153
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 6
Wynajem
od 850 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 65164
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65208
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod obiektowy 65212
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod obiektowy 65259
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod obiektowy 65275
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
102 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 65281
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 1

Subskrypcja newslettera